Do końca promocji pozostało:

Do końca promocji pozostało:

az trzy

Winter Pokemon” to ekscytujące półkolonie zimowe dla dzieci w wieku 5-12 lat, które przenoszą uczestników do magicznego świata Pokémonów w otoczeniu zimowej scenerii.

DIY&GIRL POWER: Winter Academy” to kreatywne półkolonie zimowe dla dziewczynek w wieku 5-12 lat, gdzie dobra zabawa i prawdziwa przyjaźń są na pierwszym miejscu.

MINECRAFT/LEGO: Zimowa Zadymka” to idealne miejsce dla młodych entuzjastów kreatywności, gier i zimowej zabawy na świeżym powietrzu.

PÓŁKOLONIE

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Czy muszę przyprowadzić dziecko na 7:30?

Nie, nie trzeba. Zapewniamy opiekę nad dziećmi od godziny 7:30, żeby rodzic mógł zdążyć do pracy, jeśli zaczyna ją o 8:00. O 8:30 zaczynamy nasze zajęcia flagowe. 

Nie, nie ma takiej potrzeby. Zależy nam, żeby czas naszych półkolonii był doskonałą zabawą dla Państwa dzieci, a dla Państwa chociaż częściowym odpoczynkiem. Dlatego zapewniamy dzieciom  wyżywienie podczas półkolonii (drugie śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek) i jest ono dostosowane także do specjalnych potrzeb alergików. W karcie uczestnika prosimy o wpisanie ewentualnych alergii pokarmowych.

Tak, oczywiście. Prosimy tylko, żeby rodzic wcześniej uzupełnił „Formularz odbioru dziecka”, w którym podaje dane osoby upoważnionej przez niego do odbioru dziecka.

Tak, jest możliwość odpłatnego przedłużenia pobytu dziecka na naszych półkoloniach. Koszt to 10 zł za każdą rozpoczętą godzinę. W takim przypadku prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem.

Tak, jak najbardziej. Nasze półkolonie skierowane są do dzieci w wieku od 5. do 11. roku życia. Grupy dzielimy wg wieku dzieci. Na prośbę rodzica starsze dziecko może być w grupie z młodszym.

Dla Państwa dzieci przygotowaliśmy dwa różne tematy półkolonii, z różnymi historiami, scenariuszami, zagadkami. Zajęcia nie będą się powtarzać. Możecie Państwo spokojnie zapisać swojego syna na nawet dwa turnusy.

Na półkolonie mamy przygotowane zupełnie inne scenariusze zajęć, zarówno z Robotyki, jak i Programowania w świecie Minecraft oraz Eksperymentów.

Nie, każdy dzień jest przygotowany tak, aby dzieci mogły go spędzić w urozmaicony sposób. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym planem dnia.

Tak, już od 8 lat organizujemy półkolonie letnie i zimowe, w których do tej pory wzięło udział ponad 2000 dzieci!

Nasi wychowawcy na półkoloniach to bardzo dobrze przygotowana kadra, która ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Część z naszych instruktorów będzie pracować na półkoloniach, a część na obozie.

Każdy nasz wypoczynek jest ubezpieczony. Dla każdego dziecka w ramach opłaty wnoszonej przez rodzica/opiekuna prawnego wykupujemy ubezpieczenie NNW.

Tak, jest taka możliwość. Proszę o kontakt z naszym biurem w celu sprawdzenia, czy są wolne jeszcze miejsca na wybrany przez Państwa turnus.