Do końca promocji pozostało:

Do końca promocji pozostało:


Pokemonowe szaleństwo powraca! Uczestnicy wyruszają w niezwykłą podróż, aby stać się mistrzami Pokemon. Półkolonie wypełnione ekscytującymi misjami i treningami, które zapewnią niezapomnianą przygodę. Ten motyw cieszył się największą popularnością w minionych sezonach stąd nowa, letnia odsłona, która zadowoli nawet największych fanów sagi.


Nowa odsłona minecraftowych przygód! Uczestnicy wkraczają RAZEM do świata pełnego nieodkrytych tajemnic i niezbadanych zakątków. RAZEM wyruszają na ekscytujące wyprawy, odkrywając zapomniane ruiny, zaginione skarby i pokonując wyzwania. Dołącz do naszej ekipy, aby RAZEM stworzyć legendę w nieskończonym świecie Minecrafta!

Komiksowy świat wciąż zachwyca, dlatego tego lata jesteśmy blisko naszych superbohaterów! Uczestnicy, wcielając się w rolę ulubionych postaci z Marvela i DC, będą rozwijać swoje supermoce, współpracując w walce o sprawiedliwość. Przyłącz się do nas, aby doświadczyć emocjonującej przygody, pełnej akcji i małych, WIELKICH BOHATERÓW!

Ekscytujące półkolonie DIY w bajkowym świecie? Oczywiście, że TAK! Poprzez warsztaty twórcze, rękodzieło i zabawy, uczestnicy odkryją sekrety ulubionych postaci i miejsc z filmów Disneya, tworząc jednocześnie własne niezapomniane historie. Dołącz do nas, aby stworzyć własny magiczny świat 3,2,1… startujemy!

PÓŁKOLONIE

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Czy muszę przyprowadzić dziecko na 7:30?

Nie, nie trzeba. Zapewniamy opiekę nad dziećmi od godziny 7:30, żeby rodzic mógł zdążyć do pracy, jeśli zaczyna ją o 8:00. O 8:30 mamy śniadanie, a zajęcia programowe zaczynamy o 9:00. Najfajniej jest, kiedy dziecko jest przyprowadzone przed śniadaniem, żeby mogło razem z nowymi kolegami integrować się przed zajęciami i przy jedzeniu!

Nie, nie ma takiej potrzeby. Zależy nam, żeby czas naszych półkolonii był doskonałą zabawą dla Państwa dzieci, a dla Państwa chociaż częściowym odpoczynkiem. Dlatego zapewniamy dzieciom pełne wyżywienie podczas półkolonii (śniadanie, drugie śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek) i jest ono dostosowane także do specjalnych potrzeb alergików. W karcie uczestnika prosimy o wpisanie ewentualnych alergii pokarmowych.

Tak, oczywiście. Prosimy tylko, żeby rodzic wcześniej uzupełnił „Formularz odbioru dziecka”, w którym podaje dane osoby upoważnionej przez niego do odbioru dziecka.

Tak, jest możliwość odpłatnego przedłużenia pobytu dziecka na naszych półkoloniach. Koszt to 30 zł za każdą rozpoczętą godzinę. W takim przypadku prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem.

Tak, jak najbardziej. Nasze półkolonie skierowane są do dzieci w wieku od 5. do 12. roku życia. Grupy dzielimy wg wieku dzieci. Na prośbę rodzica starsze dziecko może być w grupie z młodszym.

Dla Państwa dzieci przygotowaliśmy dwa różne tematy półkolonii, z różnymi historiami, scenariuszami, zagadkami. Zajęcia nie będą się powtarzać. Możecie Państwo spokojnie zapisać swojego syna na nawet dwa turnusy.

Na półkolonie mamy przygotowane zupełnie inne scenariusze zajęć, zarówno z Robotyki, jak i Programowania w świecie Minecraft oraz Eksperymentów.

Nie, każdy dzień jest przygotowany tak, aby dzieci mogły go spędzić w urozmaicony sposób. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym planem dnia.

Tak, już od 10 lat organizujemy półkolonie letnie i zimowe, a także zajęcia dodatkowe oraz opiekę świetlicową, z których skorzystało do tej pory ponad 50000 dzieci!

Większość z naszych instruktorów będzie pracować z nami na półkoloniach, ale z racji ilości turnusów, które organizujemy, nie możemy zapewnić, że na danym turnusie będzie pracować ulubiony instruktor dziecka. Informacje w tej sprawie można uzyskać w naszym biurze bliżej terminu turnusu.

Każdy nasz wypoczynek jest ubezpieczony. Dla każdego dziecka w ramach opłaty wnoszonej przez rodzica/opiekuna prawnego wykupujemy ubezpieczenie NNW.

Tak, jest taka możliwość. Proszę o kontakt z naszym biurem w celu sprawdzenia, czy są wolne jeszcze miejsca na wybrany przez Państwa turnus.